DVIRAČIO IR MTB ĮRANGOS ATSTOVAS LIETUVOJE


KONA

Kona dviračių formavimosi istorija prasideda dar 1988 metais. Tada Kanados ciklokroso čempionas Jacobas Heilbronas paliko savo įkurtą Rocky Mountain kompaniją ir dirbti versle, kuris toli nuo biurokratinių standartų. Jo partneriai yra Danas Gerhardas ir Joe Murray, turintys patirties dviračių pramonėje. Šiuo metu KONA specializuojasi kalnų, plento ir cyclocross dviračių gamyboje. Kaip ir anksčiau, parduodami tikrai geriausi dviračiai, išbandyti pasaulio elitinių sportininkų. Todėl ne tik entuziastingi mėgėjai, bet ir patyrę dviračių sporto profesionalai mūsų kataloge galės išsirinkti idealų visais atžvilgiais modelį, kad sėkmingai įveiktų sunkiausius maršrutus.

Legendinio dviračių prekės ženklo statusas, noras eksperimentuoti, įrodyta KONA dviračių kokybė lemia tai, kad mūsų firminiai gaminiai yra atstovaujami beveik visose pasaulio šalyse.


DARTMOOR

Dartmoor yra jauna, greitai auganti įmonė. Jie kuria purvo/gatvės, bmx dviračius, dviračių rėmus, alkūninius velenus, vairą, šakes, ratlankius, platformų pedalus ir kitas mtb ir bmx dviračių dalis. Dartmoor gaminiai užsitarnavo pagarbą visose ekstremalaus kalnų dviračių srityse, iš pradžių ši Lenkijos įmonė specializavosi gatvių ir parkų komponentuose, tačiau netrukus savo asortimentą išplėtė priedais: pedalais, įvorėmis, ratlankiais, sistemomis ir, žinoma, rėmais. Dabar „Dartmoor“ yra viena iš žinomiausių firmų dėl savo raitelių: Szymon Godzieko, Tomas Zejda, Jan Kilinskiy.


7 Protection

7 Protection yra Anglijos įmonė, gaminanti, kurianti ir testuojanti dviračių apsaugą profesionaliems lenktynininkams nuokalnės, enduro disciplinose. Visiškai naujas požiūris į medžiagas ir apsaugos dizainą. Kalnų dviračių žvaigždės Steve'as Peatas, Samas Hillas, Fabienas Barelis, Joshas Brycelandas ir daugelis kitų žinomų motociklininkų patikėjo „7 Protection“ apsaugoti savo kūno dalis. Rinkitės šviesą! Apsirenk 7 APSAUGA!


IXS

IXS – Šveicarijos motociklų ir dviračių įrangos gamintojas, pasaulinėje rinkoje pasirodęs 1979 m. Prekės ženklas IXS parduoda visą dviratininkų ir motociklininkų apsaugos priemonių asortimentą. Asortimente rasite šalmų, pirštinių, lietpalčių, apsaugos ir daug daugiau.


X-Fusion

X-Fusion orientuotas į paprastą koncepciją: aukšta kokybė, visos dalys pagamintos iš metalo, pasižymi dideliu patikimumu. Pažvelkite į mūsų naująją Sweep Roughcut HLR šakę. Jo viduje yra aliuminio kasetė su aukšto ir žemo suspaudimo reguliavimais, lengva mažos trinties spyruoklių sistema, visi dangteliai ir reguliavimo rankenėlės pagaminti iš aliuminio.
Šis dėmesys detalėms neapsiriboja „Sweep“ šakute. Nuo brangiausių Metric šakių asortimento iki Hilo Strate teleskopinio sėdynės stulpo – naudojami aukštos kokybės metaliniai komponentai.


Apidura

Apidura yra nepriklausoma, šeimai priklausanti įmonė, kurios pagrindinis tikslas – padėti rasti naujų, paprastesnių, lengvesnių ir efektyvesnių būdų pažinti pasaulį važiuojant dviračiu.

Dviračių krepšių „Apidura“ idėja gimė iš poreikio sukurti itin lengvus ir patvarius krepšius be bagažo laikiklio, kad dviratininkai visame pasaulyje iš naujo atrastų nuotykių kupiną lengvo važiavimo dviračiais dvasią. Mūsų įmonėje Apidura dirba dviratininkai, todėl visi prekės ženklo gaminiai yra apgalvoti, išbandyti ir išbandyti jų kūrėjų.


Chromag

„Chromag“ dviračiai yra visiškai rankų darbo iš pačių pagamintų vamzdžių rinkinių ir dalių. Unikalios rėmelių geometrijos, frezuotos išpjovos ir jungtys, pasirinktiniai vamzdžių rinkiniai ir modernus dizainas daro Chromag rėmus meno kūriniu. Šios savybės leidžia „Chromag“ dviračiams išsiskirti iš kitų dviračių (ir ne tik išvaizda, bet ir kokybe), todėl per „Chromag“ gyvavimo metus susilaukė daug patenkintų ir lojalių klientų. „Chromag“ turi platų „hardtails“ asortimentą, skirtą važiavimui taku ir įvairiems kalnams, pavyzdžiui, „Samurajus“, „Stylus“ ir „Wideangle“ modeliai. Bendrovė taip pat gamina Monk dirt hardtail tiems, kurie mėgsta sukti triukus.


Blackjack

Blackjack Wheels priklauso kompanijai RODI - SINKS & IDEAS, S.A, Portugalijos biurui iš Aveiro, užsiimančios metalurgija ir metalo apdirbimu. Įmonės tikslas – kurti aukštos kokybės produktus: Blackjack specializuojasi dviračių sporte, gamina patikimus aliuminio ratlankius ir ratus plento ir kalnų dviračiams.
Pagrindinė Blackjack Wheels motyvacija yra gaminti komponentus, kurie leistų motociklininkams tobulinti save, savo važiavimą ir pakilti į kitą lygį. „Mes visiškai tikime, kad kiekvienas žmogus turi iš visų jėgų laikytis nuotykių aistros, kad ir kaip tai būtų sunku ir kiek daug dėl to tektų paaukoti. Pasiilgti savo avantiūrizmo reiškia sunaikinti save. – Blackjack laikosi šios pozicijos, kurdamas naujus produktus ir išleisdamas juos į mases.


NS Bikes

Lenkijos įmonė yra viena žinomiausių atsarginių dalių ir laisvo stiliaus dviračių gamybos įmonių. Jis kilęs 2006 m., kai NS inžinieriai sukūrė savo pirmąjį gatvės karkasą – Streetlegal, kuris naudojo pažangiausias technologijas ir tiems laikams nestandartinę geometriją. Tai buvo rizika, bet pasiteisino.

Nuo tada NS kūrėjai nuosekliai laikosi šios tradicijos – būti žingsniu priekyje ir kurti tendencijas, o ne jomis vadovautis. Dėl to per prekės ženklo istoriją daugiau laisvojo stiliaus konkursų buvo laimėta ant „NS Bikes“ rėmų ir dalių nei ant bet kokių kitų rėmų. Manome, kad papildomi komentarai nereikalingi...


Loose Riders

Mūsų įmonės pradžia buvo pusiau pokštas, norėjome pasigaminti savo asmeninę aprangą dviračių šėlsmui. Savarankiškai įsigiję mums patikusias medžiagas, 2013 m. rudenį išleidome savo pirmąją kolekciją.

Mūsų pagrindinis produktas greitai pelnė mūsų stiliaus gerbėjų susidomėjimą ir lojalumą.

Siūlome platų mtb dviračių įrangos asortimentą nuo alternatyvios iki įprasto stiliaus.
Mūsų kolekcija įkvėpta aplinkos, nuo gamtos iki miesto, su gatvės ir net vintažinio stiliaus elementais.
Loose Riders drabužiai yra geri ir praktiški ant dviračio ir ant jo. Tikime, kad kai gerai jautiesi tuo, ką vilki, tai tiesiogiai atsispindi tavo čiuožime.
Mūsų asortimentas nuolat auga ir keičiasi, Loose Riders kolekcijoje rasite net atsarginių dalių ir apsaugos.